CORONA VİRÜS İÇİN DEZENFEKSİYON UYGULAMALARI


“Corona (COVID-19) Virüsü” dahil olmak üzere tüm virüs ve bakteriler için etkili, yayılmasını engelleyici ve öldürücü “Mikrobiyal Dezenfeksiyon” uygulamaları yapmaktayız.

Potansiyel risk altında olan AVM’ler, İşyerleri, Fabrikalar, Hastaneler, Okullar, Gıda İşletmeleri ve Kamu Binaları dahil şüpheli herhangi bir durumda veya endişelerinizi gidermek için Bursa genelinde hizmet vermekteyiz.


Teklif Al

EV İLAÇLAMA


Evinizde bulunabilecek, hamam böceği, tahta kurusu, fare, ve benzeri haşerelerin mücadelesini garantili olarak yapıyoruz. Eviniz o haşereden temizlenene kadar ilaçlama ve mücadelemiz devam ediyor.

Ev ilaçlamada ki en önemli hassasiyetlerden biri çocuklarımızın da aynı ortamı kullanmasıdır. Dolayısı ile ilaçlama hizmeti hızlı etkili ve sonuç verici olmalıdır.


Teklif Al

İŞ YERİ VE OKUL İLAÇLAMA


Tarım bakanlığından 30 Mart 2005 tarihi ve 25771 sayı ile resmi gazete yayımlanarak yürürlüğe giren ve ‘Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik’ gereğince gıda işletmenizin düzenli olarak haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Fırın,lokanta, pastane, kafe, üretim yeri, fabrika benzeri gıda işletmeleri mutlaka aylık periyodik, halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı insektisit, rodentisit, mollusisit gibi maddeler kullanılarak, fare, hamamböceği, sinek gibi zararlılara karşı mücadele yaptırma, işletmesini düzenli ilaçlattırma zorunluluğu vardır.


Teklif Al

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ


Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Bilinmesi gereken asıl nokta ise virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyon hizmetinin ve uygulamalarının özel bir işlem olduğu bakteri ve diğer mikroorganizma dezenfeksiyon uygulamalarından bazı farklar ile ayrıldığıdır. İlk farklılık kullanılan dezenfektanların içeriği ve kullanım şekillerinden kaynaklıdır.


Teklif Al

ÇİM BİÇME


Çim nasıl biçilmelidir? Çim biçme yapılırken dikkat edilecek hususlar nelerdir, çim biçme ne kadar yapılır? Çim biçme ve çim ekme ile ilgili en doğru ve takip edilecek hususlar burada yer alacaktır.

Bursa'nın her yerinde bahçe, park veya yeşil alanlarda çim biçme işleriniz yapılmaktadır. Çim biçme işi için bizi aramanız yeterli, zamanında, doğru ve bilinçli çim kesme için bizi arayınız.


Teklif Al


SİZİN NEYE İHTİYACINIZ VAR

Müdahale edilmesi gereken her türlü haşere için bize ulaşabilirsiniz.


Haşerenin türü belirlenip en uygun ve garantili ilaçlama ve mücadele uygulanır. Haşereden kurtulana kadar hizmetimiz devam etmektedir.


BİZE ULAŞIN TEKLİF ALIN